O nas

Szanowni Państwo,

przykładając dużą wagę do spraw związanych z ochroną środowiska naturalnego oraz podkreślając znaczenie gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem i podlegających ochronie, stworzyliśmy markę Wolfcollection.

Wilk (ang. Wolf), to drapieżnik, który spełnia w ekosystemie istotną, wielopłaszczyznową rolę polegającą przede wszystkim na obniżaniu zagęszczeń ssaków kopytnych oraz ich presji na środowisko.

Tym samym chcemy podkreślić pozytywną rolę wilka w utrzymaniu równowagi ekologicznej w lasach.

Właścicielem marki Wolfcollection jest K202 sp. z o.o. – spółka założona przez Fundację Instytut Rozwoju Myśli Ekologicznej (IRME): www.irme.pl

Powołanie spółki podyktowane było przede wszystkim chęcią wyraźnego oddzielenia działalności statutowej od działalności gospodarczej, a oddzielny podmiot gospodarczy oznacza czytelny i przejrzysty sposób prowadzenia działalności.

Spółka ma za zadanie wspierać Fundację w zakresie jej działalności, pomagać w optymalizacji kosztów i pozyskiwaniu źródeł przychodów, które będą przekazywane do Fundacji w postaci dywidendy i służyły realizacji celów statutowych.

Jednym z obszarów działalności spółki jest prowadzenie sklepu internetowego. Zajmujemy się tu biżuterią, sztuką dawną i współczesną, rzemiosłem oraz przedmiotami kolekcjonerskimi, które kupujemy, odnawiamy, restaurujemy i sprzedajemy.

Staramy się wybierać towar urozmaicony, w tym taki, który inspirowany jest naturą.

W naszej ofercie znaleźć można przedmioty nowe i używane.

Prowadzimy tylko i wyłącznie sprzedaż wysyłkową.

Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

Nie posiadamy również showroom’u.

Nie ma zatem możliwości umawiania się na oglądanie.

Przedmioty wysyłamy wyłącznie po dokonanej przedpłacie na konto.

Nie akceptujemy żadnych innych form płatności.

Płatność “do tzw. ręki” jak i przez terminal jest wykluczona.

Kupując produkty w naszym sklepie stajecie się Państwo posiadaczami posiadaczami jedynych w swoim rodzaju, czasami niepowtarzalnych przedmiotów, ale również wspieracie działalność Fundacji Instytut Rozwoju Myśli Ekologicznej.

Polecamy zatem podróż do niezwykłego świata biżuterii i przedmiotów użytkowych z duszą.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW

Zespół Wolfcollection